Dřevěné EURO dveře | DK OKNA s.r.o. - okna, dveře, zimní zahrady...

Nacházíte se zde: www.dkokna.cz » DVEŘE » Dřevěné EURO dveře

Dřevěné EURO dveře

 

DK OKNA s.r.o. - obchodní partner PKS OKNA a.s. 


 

Vstupní dveře 

- dveře s rámovou konstrukcí
- profil 54 mm
- izolační kazety a dvojskla
- lazury v přírodních odstínech

Nabízíme originální vstupní dveře, kde rám křídla je vyroben z lepeného hranolu o síle 54 mm a doplňují ho izolační kazety a dvojskla. Svými izolačními vlastnostmi jsou tyto dveře předurčeny do míst s nižšími nároky na zateplení. Jsou vhodné do místností se zádveřím, vstupů bytových domů či bočních vchodů, kde nemusí odo-lávat náporům mrazivého větru. Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68mm,vyrobená z eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a přídavné těsnění. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem. K povrchové úpravě jsou používány vodou ředitelné lazury v přírodních odstínech.
   detail obrázku

  


  

Vstupní dveře 

- hladké dřevěné dveře s izolační výplní
- profil 54 mm
- otvory a rýhy jakýchkoli tvarů
- krycí barvy nebo lazury

Dveře jsou hladké dveře o síle 54 mm. Dřevěný rám je vyztužen ocelovým profilem a přeplátován překližkou. Výplň křídla tvoří PUR pěna zajišťující dokonalé izolační vlastnosti. Dveře mohou být ozdobeny frézovanými rýhami nebo prosklenými otvory různých tvarů. Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68 mm, vyrobená z eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a přídavné těsnění. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem. K povrchové úpravě jsou používány vodou ředitelné lazury a krycí barvy vzorníku RAL.
     detail obrázku

  


  

Vstupní dveře 

- hladké dřevěné dveře s izolační výplní
- profil 68 mm
- izolační kazety a dvojskla
- lazury v přírodních odstínech

Vstupní dveře s rámovou konstrukcí a kazetovou výplní. Rám z eurohranolu o tloušťce 68 mm zaručuje dokonalou tvarovou stálost. Typického vzhledu je dosaženo kombinací izolačních kazet a dvojskel. Kazety obsahují PUR pěnu, která zabraňuje snížení tepelně izolačních vlastností v nejužších místech dveří. Nabídka lišt obsahuje šest profilů.Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68 mm, vyrobená z eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a přídavné těsnění. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem. K povrchové úpravě jsou používány vodou ředitelné lazury v přírodních odstínech. Dveře Caset 68 jsou ozdobou každého stylového domu.
   detail obrázku

  


  

Vstupní dveře 

- hladké dřevěné dveře s izolační výplní
- profil 68 mm
- otvory a rýhy jakýchkoli tvarů
- krycí barvy nebo lazury

Hladké vstupní dveře o síle 68 mm, naleznou své místo v každém moderním domě. Dřevěný rám je oboustranně zaklopen překližkou a jeho střed je vyplněn PUR pěnou. Pro zpevnění křídla je rám vyztužen ocelovým profilem. Tato konstrukce umožňuje vyřezání různých otvorů, jež jsou zaskleny izolačními dvojskly velkého výběru vzorů. Designově zajímavým prvkem jsou rýhy, které mohou být vyfrézovány do překližkové desky, což vytváří dojem palubkových dveří. Janošík Panel 68 mají skvělé tepelně a především zvukově izolační vlastnosti. Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68 mm, vyrobená z eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a přídavné těsnění. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem. K povrchové úpravě jsou používány vodou ředitelné lazury a krycí barvy vzorníku RAL.
   detail obrázku


 

DK OKNA s.r.o.


 

DK OKNA s.r.o.
Bynina 184
757 01 Valašské Meziříčí

IČO: 26871653
DIČ: CZ26871653

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném u Krajského soudu v Ostravě,
oddíl C, vložka 28830. 

mobil 606 713 893 +420 606 713 893   

mail novyjicin@dkokna.cz


/  OKNA  /  DVEŘE  /  VRATA

/  BALKONOVÉ LODŽIE

/  DOPLŇKY

/  KALKULACE

/  REFERENCE

/  KONTAKT

 

PROVOZNÍ DOBA


Po:  7.30 - 12.30 / 13.00 - 15.30


Út:  7.30 - 12.30 / 13.00 - 15.30


St:  7.30 - 12.30 / 13.00 - 15.30


Čt:  7.30 - 12.30 / 13.00 - 15.30


Pá a mimo pracovní dobu:  po telefonické dohodě

mobil 774 449 229 +420 774 449 229