Plastová okna z profilu DECEUNINCK - INOUTIC | DK OKNA s.r.o. - okna, dveře, zimní zahrady...

Nacházíte se zde: www.dkokna.cz » OKNA » Plastová okna z profilu DECEUNINCK - INOUTIC

Plastová okna z profilu DECEUNINCK - INOUTIC

 


 

Základní technické specifikace okna z 5-komorového profilu Deceuninck-INOUTIC:

 


   Počet komor : 5
   Stavební hloubka :7 0mm
   Tepelný koeficient profilů s výztuhou : Uf=1,2 W/m2K 
   Typ skla: fl. 4mm-16-ft. 4mm + argon , U=1,1 W/m2K
   Výztuha : pozinkovaná ocel o síle 1,5mm
   Kování : celoobvodové kování SIGENIA-AUBI
   Mikroventilace : ANO - zdarma u otevíravo sklopných křídel
   Těsnění : bílý profil-šedé,barevný profil-černé

 

5-komorový systém. Tento vynikající belgický profil se vyznačuje především svou kvalitou a elegantním designem. Elegantní styl a velké možnosti
- vývojem plastových profilů vychází Deceuninck vstříc rostoucí potřebě přesněji definovaného designu u současných okenních systémů. Elegantní design ve spojení s nepřeberným množstvím tvarů, jež mohou být z tohoto profilu vyrobeny (různé druhy úkosů, oblouků…), Vám umožní si vybrat okna přesně podle Vašich představ. Podle osobního vkusu mohou být tyto profily opatřeny akrylátovou folií s dřevěnou strukturou či opatřeny barevným nástřikem dle široké palety barev. Díky dlouhé životnosti plastových profilů Deceuninck a jejich barevné stálosti je údržba oken velmi jednoduchá. Je konec s každoročním natíráním oken, které Vás připravuje o čas a peníze.

 

Okenní výplně a zvuková izolace - do profilu může být vsazena okenní výplň o tloušťce 4 až 48 mm. Vsazení se provádí dle STS 38 (okenní výplně) pomocí distančních a podpěrných podložek, tvrdost dle Shore A 75-95. Okenní tabule je připevněna pomocí zasklívacích lišt v kombinaci s pryžovými nebo silikonovými těsněními (třída IV, V nebo VI). Naše výrobky jsou již standardně zaskleny izolačním dvojsklem fl. 4mm-16-ft. 4mm + argon s vynikajícím tepelným koeficientem U=1,1 W/m2K a se skvělou zvukovou izolací o hodnotě 32 dB, kterou lze na přání zákazníka ještě zvýšit, což je důležité zejména v příliš hlučném prostředí. Máte možnost si vybrat ozdobná (ornamentní), bezpečnostní (connexová), zrcadlující (stopsolová), neprůstřelná ….


Kování
- používáme celoobvodové kování SIGENIA-AUBI ve stříbrné barvě se zlepšenou kvalitou povrchu, která dalece přesahuje požadavky stanovené spolkem o jakosti RAL. Samotný uzamykatelný systém je doplněn o bezpečnostní válečky (dodatečné uzamykací body), jejichž počet na kování se odvíjí od výšky výrobku. Samozřejmě lze na přání zákazníka výrobek opatřit i speciálním bezpečnostním kováním, který ve spojením s bezpečnostním sklem vytvoří z vašeho domu nedobytnou tvrz. Okna mohou být buď otevíravá, sklopná nebo otevíravo-sklopná. Pokud použijeme kování na otevíravo-sklopné křídlo, automaticky lze požít funkci mikroventilace. Díky ní vzduch cirkuluje, i když je okno bezpečně zavřené a vymění minimálně jednu třetinu objemu vzduchu v místnosti.

 

Těsnost oken - odolnost proti tlaku větru je charakterizována dvěma vlastnostmi: zatékavost a index spárové průvzdušnosti. V případě zatékavosti je stanoveno, aby po zatížení větrem okno nepropustilo žádnou vodu. To zajišťuje dvojité dorazové těsnění šedé barvy, které nepustí ani kapku vody dovnitř. Odvádění kondenzátu je zajištěno odvodňovacími drážkami v rámu. Okno je navíc standartně vybaveno okapnicí, která chrání vnější dorazové těsnění tím, že odvádí 95% dešťové vody pryč. Dle normy musí být index spárové průvzdušnosti menší nebo roven hodnotě 0,6.m3/s.m.Pa-0,67. Zkoušky potvrdily, že naše okna nemají s těsností po zatížení větrem problémy a s rezervou splňují stanovený limit.


6-komorový systém - Systém INOUTIC PRESTIGE

Tento německý profil se vyznačuje především svou kvalitou a elegantním designem. Kromě již zmiňovaných či zcela evidentních výhod tohoto 6-ti komorového profilu oproti 5-ti komorovému profilu, jako třeba širší konstrukční hloubka, jedna komora navíc a středové těsnění, což má za následek lepší tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti, je nutné upozornit na zcela zásadní technický parametr, jenž pro laika není ihned patrný. Jde o možnost zapustit sklo do profilu až o 24mm. Tímto revolučním krokem tento profil dosahuje jedněch z nejlepších hodnot povrchových teplot ve srovnání s konkurencí. Ve spojení s teplým distančním rámečkem, který naše firma dodává k tomuto profilu již ve standardu, tak při dodržení základních uživatelských pokynů v podstatě zamezuje tvorbu kondenzace vody na povrchu okna.

 

detail obrázku

 

 

Základní technické specifikace okna z 6-komorového profilu INOUTIC PRESTIGE :

 

 
   Počet komor : 6
   Stavební hloubka : 76mm se 3 těsněními
   Tepelný koeficient profilů s výztuhou : Uf=1,1 W/m2K
   Typ skla : fl. 4mm-16-ft. 4mm + argon , U=1,1 W/m2K
   Výztuha : pozinkovaná ocel o síle 1,5mm
   Kování : celoobvodové kování SIGENIA-AUBI
   Mikroventilace : ANO - zdarma u otevíravo sklopných křídel
   Těsnění : bílý profil-šedé,barevný profil-černé

 


 

Plastová okna z profilu DECEUNINCK - barevné provedení

Standardní barva oken je oboustranně bílá v barvě RAL 9016. Další možností je mít okna v barevném provedení. Existují dva způsoby barevného provedení: dekorová folie nebo nástřik.
A. Dekorové fólie - tyto fólie jsou vysoce odolné proti různým venkovním podmínkám. Fólie se na venkovní či vnitřní stranu profilu lepí speciálním postupem tzv. laminováním. Nejčastější otázkou je, zda tyto barvy neblednou vlivem slunečního záření. Nejlepší odpovědí je, že na stálobarevnost poskytujeme 10 let záruku.B. Nástřik - druhou možností je opatřit povrch oken speciálním barevným nástřikem v barvách RAL. Výhodou je obrovská barevná paleta, která se nabízí. Nelze však dosáhnout tolik oblíbené imitace dřeva. Je možné, aby rám i křídlo mělo jinou barvu na stejné straně okna, stejně tak, aby okno z venkovní a z vnitřní strany bylo v jiném barevném provedení.

 

detail obrázku

 


 

Plastová okna z profilu DECEUNINCK - tvary oken

Výroba oken se provádí na míru tak, aby okna pasovala do již existujících stavebních otvorů. Na této stránce uvádíme tvary nejtypičtějších oken, které je možné vyrobit. Tvary oken dělíme do dvou kategorií: stadardní a atypické.A. Standartní tvary:

1. jednokřídlé okno otevíravo-sklopné
2. jednokřídlé okno s příčkou
3. dvoukřídlé okno štulpové

 

4. dvoukřídlé okno se sloupkem
5. sklopné okno
6. fixní okno
detail obrázku detail obrázku
  
 
B. Atypické tvary:
 Tyto základní tvary lze kombinovat a vznikají tak okenní sestavy:1. úkosové okno
2. trojúhelníkové okno
3. obloukové okno
4. lichoběžníkové okno
5. sestava s fixním obloukem
 detail obrázku detail obrázku

detail obrázku


 

DK OKNA s.r.o.


 

DK OKNA s.r.o.
Bynina 184
757 01 Valašské Meziříčí

IČO: 26871653
DIČ: CZ26871653

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném u Krajského soudu v Ostravě,
oddíl C, vložka 28830. 

mobil 606 713 893 606 713 893   

mail novýjičín@dkokna.cz


/  OKNA  /  DVEŘE  /  VRATA

/  BALKONOVÉ LODŽIE

/  DOPLŇKY

/  KALKULACE

/  REFERENCE

/  KONTAKT

 

PROVOZNÍ DOBA


Po:  7.30 - 12.30 / 13.00 - 15.30


Út:  7.30 - 12.30 / 13.00 - 15.30


St:  7.30 - 12.30 / 13.00 - 15.30


Čt:  7.30 - 12.30 / 13.00 - 15.30


Pá:  po telefonické dohodě

mobil 774 449 229 774 449 229