DK OKNA - plastová okna, plastové dveře, okna, dveře, zimní zahrady

www.dkokna.cz

 

Hlavní menu

Plastová okna
Plastové dveře
Dřevěná EURO okna
Dřevěné EURO dveře
Interiérové dveře
Stínící technika
Zimní zahrady
Zasklívání lodžií
Garážová vrata
Bytové doplňky
Stavební práce
REFERENCE
PROFIL SPOLEČNOSTI
KONTAKTY

Poslední články

E-Shop

Anketa

Jak jste nás našli?
Internet
26%
Inzerce
30%
Reference
22%
Ostatní
20%
Celkem hlasů: 14361

Partneři portálu
Kontakty

 Výroba webových stránek


 Krby do paneláku


Předpověď počasí

  Rychlé hledání

Plastová okna z profilu DECEUNINCK - INOUTIC

5-komorový systém


Tento vynikající belgický profil se vyznačuje především svou kvalitou a elegantním designem. 

 

Základní technické specifikace okna z 5-komorového profilu Deceuninck-INOUTIC:

 

Počet komor
Stavební hloubka
Tepelný koeficient profilů s výztuhou
Typ skla
Výztuha
Kování
Mikroventilace
Těsnění
5
70mm
Uf=1,2 W/m2K
fl. 4mm-16-ft. 4mm + argon , U=1,1 W/m2K
Pozinkovaná ocel o síle 1,5mm
Celoobvodové kování SIGENIA-AUBI
Ano - zdarma u otevíravo sklopných křídel
Bílý profil-šedé,barevný profil-černé

 

Elegantní styl a velké možnosti - vývojem plastových profilů vychází Deceuninck vstříc rostoucí potřebě přesněji definovaného designu u současných okenních systémů. Elegantní design ve spojení s nepřeberným množstvím tvarů, jež mohou být z tohoto profilu vyrobeny (různé druhy úkosů, oblouků…), Vám umožní si vybrat okna přesně podle Vašich představ. Podle osobního vkusu mohou být tyto profily opatřeny akrylátovou folií s dřevěnou strukturou či opatřeny barevným nástřikem dle široké palety barev. Díky dlouhé životnosti plastových profilů Deceuninck a jejich barevné stálosti je údržba oken velmi jednoduchá. Je konec s každoročním natíráním oken, které Vás připravuje o čas a peníze.

 

 Okenní výplně a zvuková izolace - do profilu může být vsazena okenní výplň o tloušťce 4 až 48 mm. Vsazení se provádí dle STS 38 (okenní výplně) pomocí distančních a podpěrných podložek, tvrdost dle Shore A 75-95. Okenní tabule je připevněna pomocí zasklívacích lišt v kombinaci s pryžovými nebo silikonovými těsněními (třída IV, V nebo VI). Naše výrobky jsou již standardně zaskleny izolačním dvojsklem fl. 4mm-16-ft. 4mm + argon s vynikajícím tepelným koeficientem U=1,1 W/m2K a se skvělou zvukovou izolací o hodnotě 32 dB, kterou lze na přání zákazníka ještě zvýšit, což je důležité zejména v příliš hlučném prostředí. Máte možnost si vybrat ozdobná (ornamentní), bezpečnostní (connexová), zrcadlující (stopsolová), neprůstřelná ….

 

 Kování - používáme celoobvodové kování SIGENIA-AUBI ve stříbrné barvě se zlepšenou kvalitou povrchu, která dalece přesahuje požadavky stanovené spolkem o jakosti RAL. Samotný uzamykatelný systém je doplněn o bezpečnostní válečky (dodatečné uzamykací body), jejichž počet na kování se odvíjí od výšky výrobku. Samozřejmě lze na přání zákazníka výrobek opatřit i speciálním bezpečnostním kováním, který ve spojením s bezpečnostním sklem vytvoří z vašeho domu nedobytnou tvrz. Okna mohou být buď otevíravá, sklopná nebo otevíravo-sklopná. Pokud použijeme kování na otevíravo-sklopné křídlo, automaticky lze požít funkci mikroventilace. Díky ní vzduch cirkuluje, i když je okno bezpečně zavřené a vymění minimálně jednu třetinu objemu vzduchu v místnosti.

 

 Těsnost oken - odolnost proti tlaku větru je charakterizována dvěma vlastnostmi: zatékavost a index spárové průvzdušnosti. V případě zatékavosti je stanoveno, aby po zatížení větrem okno nepropustilo žádnou vodu. To zajišťuje dvojité dorazové těsnění šedé barvy, které nepustí ani kapku vody dovnitř. Odvádění kondenzátu je zajištěno odvodňovacími drážkami v rámu. Okno je navíc standartně vybaveno okapnicí, která chrání vnější dorazové těsnění tím, že odvádí 95% dešťové vody pryč. Dle normy musí být index spárové průvzdušnosti menší nebo roven hodnotě 0,6.m3/s.m.Pa-0,67. Zkoušky potvrdily, že naše okna nemají s těsností po zatížení větrem problémy a s rezervou splňují stanovený limit.

 


6-komorový systém
Systém INOUTIC PRESTIGE

 Tento německý profil se vyznačuje především svou kvalitou a elegantním designem. Kromě již zmiňovaných či zcela evidentních výhod tohoto 6-ti komorového profilu oproti 5-ti komorovému profilu, jako třeba širší konstrukční hloubka, jedna komora navíc a středové těsnění, což má za následek lepší tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti, je nutné upozornit na zcela zásadní technický parametr, jenž pro laika není ihned patrný. Jde o možnost zapustit sklo do profilu až o 24mm. Tímto revolučním krokem tento profil dosahuje jedněch z nejlepších hodnot povrchových teplot ve srovnání s konkurencí. Ve spojení s teplým distančním rámečkem, který naše firma dodává k tomuto profilu již ve standardu, tak při dodržení základních uživatelských pokynů v podstatě zamezuje tvorbu kondenzace vody na povrchu okna.

 

 

detail obrázku

 

 

Základní technické specifikace okna z 6-komorového profilu INOUTIC PRESTIGE :

 

Počet komor
Stavební hloubka
Tepelný koeficient profilů s výztuhou
Typ skla
Výztuha
Kování
Mikroventilace
Těsnění
6
76mm se 3 těsněními
Uf=1,1 W/m2K
fl. 4mm-16-ft. 4mm + argon , U=1,1 W/m2K
Pozinkovaná ocel o síle 1,5mm
Celoobvodové kování SIGENIA-AUBI
Ano - zdarma u otevíravo sklopných křídel
Bílý profil-šedé,barevný profil-černé

 

Plastová okna z profilu DECEUNINCK - barevné provedení

Standardní barva oken je oboustranně bílá v barvě RAL 9016. Další možností je mít okna v barevném provedení. Existují dva způsoby barevného provedení: dekorová folie nebo nástřik.

 

A. Dekorové fólie - tyto fólie jsou vysoce odolné proti různým venkovním podmínkám. Fólie se na venkovní či vnitřní stranu profilu lepí speciálním postupem tzv. laminováním. Nejčastější otázkou je, zda tyto barvy neblednou vlivem slunečního záření. Nejlepší odpovědí je, že na stálobarevnost poskytujeme 10 let záruku.


Nejčastěji používané fólie (imitace dřeva) :

detail obrázku

 

B. Nástřik - druhou možností je opatřit povrch oken speciálním barevným nástřikem v barvách RAL. Výhodou je obrovská barevná paleta, která se nabízí. Nelze však dosáhnout tolik oblíbené imitace dřeva. Je možné, aby rám i křídlo mělo jinou barvu na stejné straně okna, stejně tak, aby okno z venkovní a z vnitřní strany bylo v jiném barevném provedení.

 

Plastová okna z profilu DECEUNINCK - tvary oken

 Výroba oken se provádí na míru tak, aby okna pasovala do již existujících stavebních otvorů. Na této stránce uvádíme tvary nejtypičtějších oken, které je možné vyrobit. Tvary oken dělíme do dvou kategorií: stadardní a atypické.

 

 A. Standartní tvary:

detail obrázku

1. jednokřídlé okno otevíravo-sklopné
2. jednokřídlé okno s příčkou
3. dvoukřídlé okno štulpové

detail obrázku

4. dvoukřídlé okno se sloupkem
5. sklopné okno
6. fixní okno

 

Tyto základní tvary lze kombinovat a vznikají tak okenní sestavy:

detail obrázku

 

B. Atypické tvary:

 

detail obrázku

1. úkosové okno
2. trojúhelníkové okno
3. obloukové oknodetail obrázku

4. lichoběžníkové okno
5. sestava s fixním obloukem

Fotografie

Plastová okna inspirace_02 Plastová okna inspirace_03 Plastová okna inspirace_04 Plastová okna inspirace_05 Plastová okna inspirace_06 Plastová okna inspirace_07 Plastová okna inspirace_08

DK OKNA - plastová okna, plastové dveře, zimní zahrady, balkónové lodžie, dřevěná euro okna

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu DKOKNA.CZRegistrace

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu DKOKNA.CZ
Registrace