Plastové dveře z profilu DECEUNINCK - vchodové

Rozlišujeme mezi dveřmi otevíravými ven nebo dovnitř. U obou těchto kategorií dveří se vyskytují tři nejběžnější typy: jednokřídlé a dvoukřídlé a jednokřídlé s fixním dílem.

detail obrázku

Vizuální provedení těchto typů dveří záleží již na konkrétním vkusu zákazníka, který má dvě možnosti. Buď si vybrat již konkrétní tvarovanou dveřní výplň z katalogu, jako např. tyto od firmy PERITO:

detail obrázku

Kompletní nabídka dveřních výplní viz www.perito.cz a nebo www.gavaplast.sk. Zákazník je v tomto případě limitován nabídkou dveřních výplní, která je ovšem dost bohatá, s jejichž tvarem již nemůže nic dělat, jen měnit typ barev, druhů zasklení a výběrem doplňků dle nabídky dodavatelské firmy. Tyto dveřní výplně se poté vsadí do námi vyrobeného dveřního křídla.

Druhou možností je ve spolupráci s našimi zkušenými pracovníky vytvořit pomocí plastových příček, "sendvičových" desek a různých typů skla dveře, které se nejvíce podobají vašemu vysněnému ideálu. Zde jsou na ukázku jen některé námi realizované dveře podle zákazníkových představ:

detail obrázku