Profil společnosti

Naše působení na českém trhu se zkušenostmi s prodejem plastových oken, dveří a doplňků, se datuje od počátku roku 2000. Se zvyšující se poptávkou našich služeb byla v roce 2005 založena společnost DK Okna s. r. o. se sídlem ve Valašském Meziříčí a později obchodní oddělení v Novém Jičíně. Naše společnost poskytuje komplexní zakázky menších i větších objemů výhradně vlastními odborně vyškolenými pracovníky.

Nabízíme plastová okna a dveře, euro-okna a dveře, prosklené fasády, zimní zahrady, garážová vrata a celou řadu doplňků a výrobků souvisejících - rolety, žaluzie, parapety ...

Současně poskytujeme veškeré služby spojené s výměnou oken, dopravu, montáž, demontáž, zednické práce včetně zaměření a technické řešení. Dále poskytujeme veškeré stavební práce - od rekonstrukce bytových jader, až po zateplení budov.

Na všechny své dodávky poskytujeme dostatečné garance a veškerý servis směřující ke spokojenosti našich zákazníků. Přehled vybraných realizovaných zakázek si můžete prohlédnout v sekci reference.

 

detail obrázku detail obrázku detail obrázku detail obrázku